Maślicka 166a Wrocław

Dyskuje nt. inwestycji na Maślickiej 166a we Wrocławiu, realizowanej przez Simbud sp.z.o.o.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#51 2018-04-06 08:02:55

Sąsiad
Gość
AndroidChrome 65.0.3325.109

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Zaczęli stawiać barierki. Ok 20% postawione.
W środku większość ścianek stoi i większość mieszkań ma instalację elektryczną.
Mieszkam blisko więc jak coś nowego zobaczę to dam znać

#52 2018-04-14 09:25:55

Beri
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam czy ktoś zakupił lokal mieszkalny na maslickiej 166 pytam bo jestem zainteresowany lokalem o powierzchni 48m2 z tarasem,ten lokal z tarasem jest jedyny w tym budynku. Wiec chciałem zapytać czy ktoś już się stał może właścicielem bądź wpłacił pieniądze,bo ludzi którzy kupili jeden lokal i ten sam może być więcej. Czekam na informacje w tej sprawie

#53 2018-04-16 18:56:12

Sąsiad
Gość
WindowsOpera 52.0.2871.64

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Kupiłem, wpłaciłem sporo i czekam
Zapraszam do kontaktu 693314522

#54 2018-04-18 18:50:32

Hadrian
Gość
Windows 8.1Firefox 59.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Panie Beri. Jako jedna z pierwszych osób które zdecydowały się zamieszkać w naszym przyszłym bloku, śledząc losy inwestycji, mogę Panu zaręczyć, że jeśli Pan Piotr oferuje jakieś mieszkanie, to jest ono faktycznie dostępne i z pewnością nikt inny go nie kupił [sred])

#55 2018-04-23 08:47:00

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 65.0.3325.181

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam wszystkich,
w zawiązku z wieloma obawami, którymi dzieliły się inne osoby na forum bywam teraz regularnie na Maślicach sprawdzając jak posuwają się prace. Informacja dla osób, które nie maja możliwości bywać tam regularnie albo nie były w ostatnim czasie. Moje obserwacje z piątku: wewnątrz kładzione są tynki. Z zewnątrz stoi już rusztowanie do elewacji budynku i fasada nad drzwiami wejściowymi. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Czy jest możliwość zamieszczenia zdjęć na forum?

#56 2018-04-23 21:36:57

Hadrian
Gość
Windows 8.1Firefox 59.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Również byłem ostatnio zobaczyć z ciekawości jak wygląda inwestycja. Faktycznie widać szereg wykonywanych prac - był całkiem spory ruch na budowie. Byłem również u siebie w mieszkanku - pojawiło się wygłuszenie ścian działowych. Po wizycie jestem pozytywnie nastawiony co do dalszych efektów [dblpt])

#57 2018-05-20 14:36:37

Sąsiad
Gość
WindowsOpera 53.0.2907.57

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam,
byłem przed chwilą na budowie. Myślę że możemy odetchnąć z ulgą bo budowa idzie w widoczny sposób do przodu - wstawiane są okna na trzeciej kondygnacji.  [dblpt]applause[dblpt]  Z tego co widziałem większość jest już wstawiona.

#58 2018-05-21 19:02:31

radek
Gość
WindowsFirefox 60.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam,
postanowiłem dołączyć do forum, gdyż zarezerwowałem 3 miesiące temu mieszkanie w wyżej wymienianym bloku.
Mieszkam niedaleko i kontroluje często jak się mają sprawy. Widać u niektórych duże zaniepokojenie i nie dziwie się skoro terminy są ciągle przesuwane. Jednak celem tej budowy z tego co wiem nie jest oszukanie ludzi, a dopięcie wszystkiego do końca. Rozmawiałem dziś między innymi z kierownikiem budowy (firma przy okazji wstawiała/wstawia okna i ma te okna niebawem skończyć) i z tego co wiem ma wejść jeszcze ekipa od elewacji, co wynika również z postawionego już rusztowania. Jakieś kolejne etapy budowy są z tego co się dowiedziałem już poumawiane z ekipami. Mieszkania nie są do końca sprzedane i pewnie w większości do końca spłacone, tak więc to też opóźnia zapewne budowę(taki system budowania). Na pewno po zliczeniu tej sumy spokojnie pokryje ona resztę kosztu dalszego przebiegu budowy i dodatkowy zarobek co oznacza, że nie opłacalnym jest oszukać ludzi i mieć ich na karku do końca życia i być dłużnikiem, niż skończyć budowę i zarobić na tym. Jeżeli ludzie zaczęli by się wycofywać z tego to jeszcze bardziej by to przedłużyło terminy itp itd..
W tym tempie realnym nie jest zrobienie tego do ustalanego teraz września, co Pan Piotr powinien raczej mówić wprost, a bardziej do końca roku i nie ma co się oszukiwać, trzeba się z tym liczyć. Fakt jest taki, że coś się dzieje, coś się zaczyna dziać, może zrobią teraz elewacje, zachęci to do zakupu reszty(pozostałych, największych) mieszkań bo jak narazie to zrozumiałym jest zniechęcenie i obawa niektórych ludzi przed zakupem czy wpłacaniem kolejnych transz. Nie powiem bo sam miałem takie zawahania, ale jestem w ciągłym kontakcie z inwestorem i kierownikiem i jakoś to sobie tłumaczę. Z tego co wiem działają razem od 20 czy ponad 20 lat i swoje prędzej czy później kończą i wiem też, że nie były jakieś planowane te obsuwy. Bądźmy dobrej myśli, a tym co mają trochę bardziej krytyczną sytuację życzę wytrwałości. Na pewno będę trzymał cały czas rękę na pulsie i zostawiam swój numer wrazie wymiany informacji 537801549.
ps. bierzcie poprawkę trochę na to co mówi ta pani która tam mieszka obok i trochę nastawia wrogo, jak byście mieli taką przyjemność się tam spotkać. Chyba nie pasuje jej ta droga dojazdowa, która docelowo prawdopodobnie i tak zostanie, nie wiem..

#59 2018-05-21 23:01:00

wojtas
Gość
UbuntuFirefox 60.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

W końcu ktoś rzetelnie określił sytuację na budowie. Prawda jest taka, że im bardziej oczerniamy inwestora, tym wolniej posuwa się budowa. To takie błędne koło. Rozumiem osoby pesymistycznie patrzące na to, co się dzieje na Maślickiej 166a - sam mam tu kupione mieszkanie z wpłata 3/4 wartosci - ale bądźmy dobrej myśli [sred]) .

#60 2018-05-25 15:40:24

Katarzyna
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam serdecznie! Jestem jedną z osób, które współtworzą to forum od samego początku i mam pełną wiedzę odnośnie realnej sytuacji inwestycji na Maślickiej 166a. Chciałabym w najbliższym czasie zorganizować spotkanie wszystkich osób, które są zaangażowane finansowo w tą budowę.
Katarzyna: 795028548

#61 2018-05-28 13:27:32

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 66.0.3359.181

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam wszystkich przyszłych sąsiadów. Cieszę się, że nie tylko ja dzielę się tym co nowego na budowie. Zgadzam się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Niestety na tym forum udzielają się nie tylko osoby, które już zainwestowały w tę nieruchomość albo zamierzają to zrobić ale także tzw. "trolle", które z nadmiaru wolnego czasu albo konfliktów z przeszłości z Inwestorem postanawiają w nas zasiać niepokój a potencjalnych kupujących odstraszyć. I niestety po części im się udaje. Na szczęście działania na budowie temu zaprzeczają i mam nadzieję, że dzięki temu uda się sprzedać lokale, które jeszcze nie znalazły nabywców a tym samym prace jeszcze bardziej przyspieszą.

#62 2018-05-28 13:34:18

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 66.0.3359.181

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam wszystkich przyszłych sąsiadów. Cieszę się, że nie tylko ja dzielę się tym co nowego na budowie. Zgadzam się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Niestety na tym forum udzielają się nie tylko osoby, które już zainwestowały w tę nieruchomość albo zamierzają to zrobić ale także tzw. "trolle", które z nadmiaru wolnego czasu albo konfliktów z przeszłości z Inwestorem postanawiają w nas zasiać niepokój a potencjalnych kupujących odstraszyć. I niestety po części im się udaje. Na szczęście działania na budowie temu zaprzeczają i mam nadzieję, że dzięki temu uda się sprzedać lokale, które jeszcze nie znalazły nabywców a tym samym prace jeszcze bardziej przyspieszą.

#63 2018-05-28 13:35:26

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 66.0.3359.181

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Katarzyna napisał/a:

Witam serdecznie! Jestem jedną z osób, które współtworzą to forum od samego początku i mam pełną wiedzę odnośnie realnej sytuacji inwestycji na Maślickiej 166a. Chciałabym w najbliższym czasie zorganizować spotkanie wszystkich osób, które są zaangażowane finansowo w tą budowę.
Katarzyna: 795028548

Bardzo chętnie

#64 2018-05-29 17:08:22

Katarzyna
Gość
MacintoshSafari 602.1

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Drodzy użytkownicy forum! Aby wyżej wspomnianych "trolli" wykluczyć, a fejki obalić czas na spotkanie przyszedł najwyższy. Zestawimy suche fakty i informacje podparte konkretami - namacalnymi czynnościami lub ich brakiem. Jestem na bierząco i czynnie zaangażowana w temat inwestycji od ponad roku, udało mi się w tym czasie zebrać sporo informacji zarówno popartych dokumentacją jak i brzemiennych skutków działań inwestora. Nigdy nikogo nie wychwalam na wyrost, jak i w drugą stronę: nie oczerniam nie mając wiedzy na temat o jakim mówię. Liczę na wymianę informacji, nie domniemań, domysłów, szerzącej się przesłodzonej propagandy czy też powszechngo na forum podejścia do sprawy typu "bądźmy dobrej myśli". Porozmawiajmy o konkretach.
Katarzyna 795 028 548

#65 2018-06-03 15:29:21

radek
Gość
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Drodzy państwo..
Zwracam się głównie do tych, którzy mają jakieś obawy i wątpliwości. Jestem codziennie na budowie z racji, że zaangażowałem się w pomoc w pracach wykończeniowych(ale to już oddzielny temat), co w sumie nie jest konieczne, ponieważ coraz wieksza uwaga i ręce do pracy są skupiane na tej budowie. Mam informacje z pierwszych rąk co i jak dalej. Może nie będę się rozpisywał iż większość z was zapewne jest o to spokojna, że wszystko będzie dobrze, ale do tych co chcą może być trochę spokojniejsi to nie ma problemu, prosze dzwonic do mnie na numer jaki podałem wyżej, powiem co i jak. Myślę, że jako przyszli sąsiedzi powinniśmy stworzyć pozytywny nastrój i razem jakoś dobrnąć do końca. W końcu to od nas też zależy, żeby ewentualnie jeszcze bardziej przyspieszyć prace(finansowo). Co moge tak po krótce.. robimy elewacje pełną parą, teraz czerwiec powinny już być wstawione wszystkie okna, wejdzie zaraz reszta ludzi co dokańcza życzliwą, hydraulicy też w miedzyczasie itd itd. Od tych różnych etapów są oddzielne ekipy i są poumawiane i tak to sie wszystko teraz będzie rozwiązywać. Zachęcam do pozytywnych konwersacji, pozdrawiam.

#66 2018-06-08 19:37:54

Sąsiad
Gość
WindowsOpera 53.0.2907.68

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Co do budowy to kładzione jest ocieplenie
Założyłem konto na GM na które wrzucam moje zdjęcia z budowy - może ktoś chce na bieżąco podglądać progres
https://photos.app.goo.gl/U6qPRhvGYwBFuLD82
jeżeli ktoś ma zdjęcia to zachęcam do udostępniania na ten adres maslicka166bc@gmail.com - niech inni też zobaczą

Z ciekawostek ostatnio jak byłem to o godzinie 16:58 widziałem trzy osoby jak coś robiły na budowie - wcześniej o tej godzinie to już było dawno wszystko pozamykane [dblpt]D

#67 2018-07-17 16:22:55

kaśkakk
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Właśnie kupiłam nowe mieszkania maślice ale z tego co wiem, to budowa mojego osiedla się nie opóźnia

#68 2018-07-23 20:25:24

Sąsiad
Gość
WindowsOpera 54.0.2952.54

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Niech zgadnę - w super promocji za jedyne 5 999 zł za metr? [dblpt]applause[dblpt]

[dblpt]good[dblpt]

proszę administratora o usunięcie tej nieudolnej reklamy

#69 2018-08-12 22:02:52

Sąsiad
Gość
WindowsOpera 54.0.2952.64

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Relacja z zeszłego tygodnia:
- wstawiane były okna na 4 (ostatnim) poziomie
- połowa ocieplenia w piwnicy jest już położona (wełna mineralna)
- jest rozłożona cała instalacja elektryczna i wszystkie ścianki
- kładzione jest ocieplenie na zewnątrz (prawie 1/4 już jest)

ogólnie na budowie sporo się dziele i leży masa materiałów budowlanych

doszły mnie słuchy, że ktoś z racji opóźnienia się wycofał, ale mimo to budowa idzie do przodu. Zanosi się, że z opóźnieniem ale dostaniemy nasze mieszkania [dblpt])

#70 2018-08-28 20:47:59

Radek
Gość
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Potwierdzam ciagle postepy na naszej budowie. Co moge powiedziec wiecej.. z ostatnich relacji z inwestorem wiem, ze robione jest wszystko w kierunku przyspieszenia prac, tak bysmy mogli jak najszybciej cieszyc sie swoimi mieszkaniami. Z tego co mi wiadomo to dogrywane sa ostatnie mieszkania, jezeli wszystko sie sprzeda, no to wiadomo... mozemy liczyc na lepsze efekty. Rowniez nie moge sie doczekac, pomimo ze moze nie mam krytycznej sytuacji, jednak wplacam kolejne transze liczac sie z tym, ze tu 50 tam 50 tysiecy, a jest nas troche to jednak zbiera sie suma i wszystko jest od tego zalezne. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

#71 2018-10-20 21:55:14

wojtas
Gość
UbuntuFirefox 62.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Roboty w wolnym tempie idą do przodu. Wstawione są ramy okienne na klatkach schodowych, powoli ocieplana jest elewacja, część ma już nawet grunt w kolorze docelowym.
link do galerii

https://tufotki.pl/gC0Ei

#72 2018-10-24 09:38:13

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 69.0.3497.100

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Dzięki za zdjęcia. Nie miałem możliwości być na budowie dłuższy czas ale cieszę się, że prace idą do przodu. Już zaczyna to dobrze wyglądać.

#73 2018-11-05 10:15:49

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 70.0.3538.77

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam wszystkich zainteresowanych,
w sobotę byłem na budowie na Maślicach. Właśnie trwały prace na dachu. Udało mi się zrobić zdjęcie, które załączam w linku. Dobrze, że pogoda sprzyja pracom. https://tufotki.pl/whl25

#74 2018-11-08 13:56:43

Cała ja
Gość
WindowsFirefox 63.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Drodzy Użytkownicy forum,

co do tych zdjęć, chciałabym niestety osłabić Państwa entuzjazm... Mieszkam we Wrocławiu i systematycznie chcąc, nie chcąc bywam w okolicach budowy. To co widać na fotografiach, widziałam dobre pół roku temu i postępem tego nazwać się raczej nie da. Budynek na rogu ulic Suwalskiej i Maślickiej zaczął powstawać ok. roku po rozpoczęciu budowy na Maślickiej 166a i już mieszkają w nim lokatorzy. Fakty mówią same za siebie.
Mam za to inną wiadomość. Jest kolejny wpis obciążenia komorniczego w Księdze Wieczystej (rozdz. III). Pojawi się lada dzień.
Bądźcie czujni i nie dajcie się zwieść tej grze pozorów.

Pozdrawiam.   [dblpt]papa[dblpt]

#75 2018-11-09 13:03:16

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 70.0.3538.77

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Dzień dobry,
załączam zdjęcia po wczorajszej wizycie na budowie. Rozpoczęło się w końcu tynkowanie.
https://tufotki.pl/7Nf6a

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bekonowi - goemon - kwakwak - goodgame - enderowamasakra