Maślicka 166a Wrocław

Dyskuje nt. inwestycji na Maślickiej 166a we Wrocławiu, realizowanej przez Simbud sp.z.o.o.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#126 2019-02-20 21:35:00

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 72.0.3626.109

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Dzień dobry przyszli Sąsiedzi.
Widzę, że na forum zrobiła się cisza i spokój. Bez kłótni, wyzwisk i oskarżeń. Tak trzymać [dblpt]) Dla zainteresowanych przesyłam link z kilkoma zdjęciami po dzisiejszej wizycie na Maślicach. Dobra informacja jest taka, że prace trwają i nie ma przestojów.
Przeszedłem się po całej inwestycji. Co zobaczyłem? Trwające prace związane z obróbką blacharską i rynnami na zewnątrz. Wewnątrz rozprowadzane CO i kable z internetem. Otynkowana jest znaczna część. Wszystko w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że lada moment pojawią się nowi zainteresowani kupnem kilku mieszkań, które zostały i to znacząco przyśpieszy prace. Patrząc na ceny mieszkań w innych inwestycjach na Maślicach to te oferowane przez Simbud (pomimo znacznego opóźnienia) faktycznie są konkurencyjne.
Link do zdjęć: https://tufotki.pl/e5EvI

#127 2019-02-26 13:24:04

Radek
Gość
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

No i fajnie. Wszystko w dobrym kierunku. Widac efekty i wszystko nabralo rozpedu. Zaufalem tej inwestycji i ciesze sie, ze wszystko idzie ku koncowi. Moje pierwsze mieszkanie i moze nie ostatnie zwiazane z ta firma. Z tego co wiem to wczesniejsze budowy nie mialy takich opoznien. Roznie to w zyciu jest.. Wazne, ze uczciwie i do konca. Cena bardzo atrakcyjna. Oczywiscie rozumiem tych ktorzy czekaja dluzej ode mnie no ale teraz juz nic nie pozostalo tylko doczekac do konca. Pozdrawiam

#128 2019-03-06 11:22:42

Katarzyna
Gość
WindowsFirefox 60.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Drodzy Użytkownicy forum,
na nadchodzący tygodzień został  wyznaczony termin oględzin  przez biegłego sądowego na miejscu Maślicka 166b-166c. Dla jasności sytuacji.

#129 2019-03-12 12:23:03

Jolantaa
Gość
Windows 7Chrome 67.0.3396.62

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

@Katarzyna czy wiesz, czy już się ogledziny odbyły? Jakaś aktualizacja sytuacji?

#130 2019-03-17 20:54:05

zmiana
Gość
WindowsOpera 58.0.3135.107

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Moim drodzy
Zapraszam na nowe forum http://www.maslicka166bc.oxn.pl/forums.php
Wymagana jest tam rejestracja w celu uniknięcia totalnej dezinformacji, która ma miejsce tutaj

Szukam osób, które chciałyby tworzyć to forum razem ze mną

Pozdrawiam

#131 2019-03-18 13:16:53

Asia
Gość
AndroidChrome 71.0.3578.99

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Katarzyna, czyli mamy rozumieć, że licytacja komornicza nieruchomości jest już w toku? Wiadomo na jakim jest już etapie?

#132 2019-03-20 08:48:43

Hadrian
Gość
Windows 7Firefox 54.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

O zlicytowanie nieruchomości bym się nie bał. Spokojnie. Od wykonania oględzin (o ile w ogóle wierzyć, że takowe się odbyły) do licytacji komorniczej daleka droga. Śledziłem ostatnio przypadek zwykłej szarej zjadaczki chleba, która miała długi i wierzyciel prowadził egzekucję z jej mieszkania - i od wykonania operatu szacunkowego do licytacji minęło 3 lata. Są instrumenty prawne które skutecznie pozwalają oddalić ten termin. Wiem, że Pan Piotr wie co robi i nie ma szans żeby dopuścił do licytacji komorniczej. Musiałoby minąć jeszcze wiele lat.

#133 2019-03-20 11:13:06

Katarzyna
Gość
WindowsFirefox 60.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

@Jolanta i @Asia oględziny biegłego były wyznaczone na 11.03.2019r. Nie wiem skąd mój przedmówca czerpał informacje odnośnie tego co pisze, natomiast ja swoje przekazuję bezpośrednio od mecenasa, który prowadzi konkretnie TĄ sprawę. Co do rzekomych planowanych działań ze strony pana Piotra...hmm jeśli jego celowym zamiarem jest "używanie instrumentów prawnych które skutecznie pozwalają oddalić ten termin" - mam rozumieć, że Pan Piotr celowo będzie w DALSZYM CIĄGU PRZETRZYMYWAŁ NIESWOJE PIENIĄDZE???? Nie chcąc nazywać rzeczy po imieniu samo ciśnie się na usta jaki to jest zamiar... Z osądami się wstrzymam, myślę, że odpowiedni organ w swoim czasie również i to podsumuje.

#134 2019-03-20 11:24:11

Katarzyna
Gość
WindowsFirefox 60.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

A szczerze mówiąc, to nie wiem czy komukolwiek tutaj zależy na opóźnianiu licytacji komorniczej czy raczej na wprowadzeniu się NARESZCIE do swojego mieszkania... Cała sytuacja świadczy tylko o fatalnej kondycji finansowej p. Piotra i o tym, że wszystko opiera się na "kombinowaniu", a nie konstruktywnym działaniu popartym zasobem pieniężnym (którego tutaj ewidentnie brak). Gdyby hajs się zgadzał p. Piotr po prostu spłaciłby komornika i po sprawie, a tak nie jest i na to się nie zapowiada....

#135 2019-03-20 15:24:35

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 72.0.3626.121

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Katarzyna napisał/a:

A szczerze mówiąc, to nie wiem czy komukolwiek tutaj zależy na opóźnianiu licytacji komorniczej czy raczej na wprowadzeniu się NARESZCIE do swojego mieszkania... Cała sytuacja świadczy tylko o fatalnej kondycji finansowej p. Piotra i o tym, że wszystko opiera się na "kombinowaniu", a nie konstruktywnym działaniu popartym zasobem pieniężnym (którego tutaj ewidentnie brak). Gdyby hajs się zgadzał p. Piotr po prostu spłaciłby komornika i po sprawie, a tak nie jest i na to się nie zapowiada....

Pani Katarzyno czy może Pani mi napisać jaką rolę Pani pełni na tym forum? Czy Pani jest jedną z osób, która zainwestowała w tę nieruchomość i tak samo jak ja czeka na jej zakończenie? czy jest Panią osobą, która się wycofała z inwestycji? Czy osobą zainteresowaną zakupem? Dziękuję

Co do licytacji komorniczej to nie wiem czy i kiedy się odbyła ale jako osoba zainteresowana, która zainwestowała w jedno z mieszkań, często bywam na Maślickiej obserwując pracę i co by nie pisać idą one do przodu. Oczywiście nie w takim tempie jakbyśmy sobie tego wszyscy życzyli. Myślę, że negatywne opinie na tym forum również odstraszają potencjalnych klientów. Z tego co mi wiadomo zostały 3-4 mieszkania do zakupu. Mam nadzieję, że uda się znaleźć kolejnego inwestora, co znacznie przyśpieszyło prace.

Jutro będę na miejscu i podzielę się z Państwem kolejnymi zdjęciami ze stanu prac.

Pozdrawiam

#136 2019-03-21 13:42:33

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 72.0.3626.121

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam,
załączam link do aktualnych zdjęć z budowy. Końcówka rozprowadzania CO po budynku, elewacja nabiera kolorów. Rozmawiałem z pracownikami, lada dzień przenoszą rusztowanie i robią barierki. Pod koniec przyszłego tygodnia zobaczę jak postępują prace i podzielę się zdjęciami.
Link do zdjęć: https://tufotki.pl/qyjXS

Pozdrawiam

#137 2019-03-21 23:23:39

Diana
Gość
WindowsFirefox 65.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

W nawiązaniu do nowego forum Delikatesy Konkret informuja, że nie prowadza działanosci deweloperskiej tylko handlowa. Rozwój Maślic, jak też budowa  bloków  przysparza nam nowych klientów. Majac to na uwadze  staramy sie działac jak ńajlepiej w naszym sektorze.Udzielamy się społecznie na rzecz domow dziecka oraz innych imprez cyklicznych organizowanych na terenie osiedlaMaślice.Z tego tytulu mamy wiele dyplomów i podziekowan.Nowe forum  Maślicka 166 zostało załozone na numer adresowy przydzielony zupełnie innej nieruchomosci wogóle nie zwiazanej  z tym forum nie wiadomo w jakim celu.Nowy Admim po prostu podszywa sie pod cudza tożsamość.

#138 2019-04-05 14:53:09

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 73.0.3683.86

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam przyszłych Sąsiadów.
Po dzisiejszej wizycie przedstawiam kilka fotek. Panowie pracują nad wentylacją, kanalizacją w łazienkach i kończą rozprowadzać CO. Praca idzie do przodu.

https://tufotki.pl/ErdtH

#139 2019-04-05 21:34:16

wojtas
Gość
UbuntuFirefox 66.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Potwierdzam, też byłem dzisiaj na budowie. Prace idą wolno... ale wciąż do przodu. Dowiedziałem się też, że Pan Piotr stara się o kredyt na dokończenie inwestycji

#140 2019-04-09 08:15:46

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 73.0.3683.86

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

I jeszcze kilka zdjęć z wczoraj. Wygląda to coraz lepiej. Oby do przodu. https://tufotki.pl/LG2MG
Jeśli pojawi się kredyt na dokończenie nieruchomości to pracę powinny nabrać rozpędu i niedługo w końcu wszyscy tam zamieszkamy.
Pozdrawiam

#141 2019-04-12 12:32:36

Radek
Gość
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Fajnie Panowie, ze dodajecie dosyc czesto jakies zdjecia. Dobrze to zaczyna wygladac. Jak to sie mowi im ciezsza bitwa tym slodsze zwyciestwo. Troche juz czekamy ale widac, ze robione jest wszystko solidnie. Wczesniejszych przestojow teraz sie nie przeskoczy ale widac, ze wszystko idzie juz w zadowalajacym tempie.

#142 2019-04-14 23:10:26

fatamorgana
Gość
WindowsFirefox 66.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

@Radek,@Krzysztof@Wojtas Egzekucje z tej nieruchomości prowadzi Kancelaria Komornicza p .Roberta Hubacza  na poczet niespłaconych wierzycieli .

#143 2019-04-18 22:14:49

Aleksandra
Gość
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

W kwestii egzekucji komorniczej - w księdze pojawił się kolejny, czwarty wpis (dotyczy kwoty 602.000 zł, co narastająco wraz z pozostałymi egzekucjami daje nam kwotę około 1.192.000 zł na dzień dzisiejszy):
373196991ba9b578af8214bf481f39d396a72830f89e308173add05f7163dfb8561c701a.jpg

#144 2019-04-22 11:32:18

Hadrian
Gość
Windows 8.1Firefox 66.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Każdy ma swój punkt patrzenia na sprawę. Większości osobom zależy na jak najszybszym zamieszkaniu w inwestycji. Osoby które wycofały się z inwestycji miały prawo wszcząć egzekucję i 4 spośród nich to zrobiło. Jednakże zdecydowana większość pozostaje przy inwestycji - w tym ja. My będziemy czekać na oddanie naszych przyszłych mieszkań. Kwota 1,19 mln to stosunkowa niewielka kwota w porównaniu do łącznej wartości nieruchomości.

#145 2019-04-22 22:20:29

wojtas
Gość
UbuntuFirefox 66.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Miejmy nadzieję, że wszystkie osoby związane z tą "mozolną inwestycją", ostatecznie będą zadowolone. Osoby, które wytrwały, odbiorą swoje mieszkania jeszcze w tym roku, a osoby, które zrezygnowały - bez nerwów odzyskają swoje pieniądze. Tego życzę sobie i wszystkim forumowiczom...

#146 2019-04-23 00:02:43

geminus
Gość
WindowsFirefox 66.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

W tym roku to bedzie licytacja komornicza, ktora ureguluje wszelkie dotychtasowe obietnice spolki ,a nowy inwestor  ,jezeli taki sie znajdzie  ,zazyczy sobie  za odbior mieszkan stosownych gratyfikacji

#147 2019-04-28 20:52:20

Hadrian
Gość
Windows 8.1Firefox 66.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Moje doświadczenie w egzekucjach komorniczych wskazuje, że do licytacji nie dojdzie, ale każdy może mieć własne zdanie na ten temat. Ja czekam cierpliwie na zakończenie inwestycji, zakup mieszkania przeze mnie i inne osoby od spółki Simbud, co w konsekwencji pozwoli zakończyć wszystkie sprawy.

#148 2019-04-28 22:56:17

Aleksandra
Gość
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Hadrian napisał/a:

Moje doświadczenie w egzekucjach komorniczych wskazuje, że do licytacji nie dojdzie

czyli jak możesz się odnieść rzeczowo do tej sytuacji? jakie to konkretnie doświadczenie? czemu do licytacji miałoby nie dojść? z jakich konkretnie powodów?

#149 2019-05-01 21:15:34

geminus
Gość
WindowsFirefox 66.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Na dzień dzisiejszy brak informacji  ,że spółka-dłużnik chce ugody ze swoimi wierzycielami w celu uregulowania swoich zobowiązań za wykonane roboty budowlane na tym budynku.Komornik prowadzi nadal swoje czynności   /opis  i oszacowanie tej nieruchomości/ w celu przygotowania  do licytacji .Jest jeszcze art 300 kodeksu karnego

#150 2019-06-01 11:43:42

Radek
Gość
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Jezeli chodzi o wierzycieli, ktorzy sie wycofali(co prawda przy koncowce inwestycji) i chca teraz odzyskac swoje pieniadze to nie musza liczyc na licytacje komornicza nieruchomosci. Bardzo mozliwe jest, ze dolaczy sie do inwestycji kolejny inwestor(taka wiedze bede mial w nastepnym tygodniu). Podejmowane sa w tej kwestii odpowiednie kroki, tak aby wierzyciele, ktorzy sie wycofali odzyskali swoje pieniazki jak najszybciej. Nie zapomiajmy tez ze w to miejsce zwalniaja sie lokale i nie sa to koszta bez pokrycia. Troche uspokajam poniewaz znam zamiary pana inwestora i sa one jak najbardziej dobre i czyste. Nie namawiam innych do podobnych dzialan, gdyz "takie klody pod nogi" napewno nie ulatwiaja realizacji budowy.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rekrut - kwiatowa - szepty - garaz-arena - royallufe