Maślicka 166a Wrocław

Dyskuje nt. inwestycji na Maślickiej 166a we Wrocławiu, realizowanej przez Simbud sp.z.o.o.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#201 2019-07-21 21:21:48

gucio
Gość
WindowsFirefox 68.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

A jaką racje ma @Hadrian bo w natłoku różnych informacji staciłem wątek , a co Aleksandra-1 moze wiedzić o poczynaniach , z fusów będzie wrózyć , od tego  jest kancelaria komornicza i tam  są wszelkie informacje wiarygodne

#202 2019-07-23 21:33:33

Aleksandra
Gość
WindowsChrome 75.0.3770.142

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Aleksandra_1 napisał/a:

Jeśli Pani stara się przewidzieć kroki Simsona, być może mogłaby Pani podzielić się z nami swoimi przemyśleniami? Do czego on teraz według Pani zmierza? I co się tak naprawdę dzieje?

Nie za bardzo wiem, co mam zrobić - przekopiować moje dotychczasowe wiadomości (łącznie z tą, którą sama Pani zacytowała) żeby mogła je Pani ponownie przeczytać, tym razem ze zrozumieniem? W jakim celu mam to powtarzać, skoro przyznała Pani w pierwszym zdaniu poprzedniej wiadomości, że sama tego nie rozumie?

#203 2019-07-26 11:34:22

Radek
Gość
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Do wszystkich zainteresowanych, nie do hejterow i tych co sie wycofali. Bylem ostatnio na budowie.. bedzie za chwile skonczona elewacja od wjazdu i przestawiaja dalej. Ta ekipa robi elewacje zeby ja skonczyc, a inne ekipy czyli hydraulika do dokonczenia w drugiej klatce i posadzkarze to podwykonawcy i wiadomo jak wchodza to robote robia w moment i wiem ze juz wszystko jest dogadane. Jak oni zrobia robote beda wstawione drzwi i oddanie kluczy. Mam nadzieje, ze planowanie na wrzesien czy tam na koniec wrzesnia to bedzie zrobione i oddanie kluczy, a reszta bedzie dokanczana w miedzyczasie, czyli klatki, a my  w tym czasie  bedziemy mogli cos robic sobie w mieszkaniach. Pozdrawiam

#204 2019-07-26 11:50:12

Radek
Gość
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

A teraz wiadomosc do wszystkich. Bo tak wlasnie sobie pomyslalem... gdybym wycofal sie z inwestycji, to siedzialbym na forum zeby tutaj wylewac swoje mysli i zale?????  To jest na prawde jakis trolling albo celowe dzialanie pojedynczej jednostki. Takie sprawy zalatwia sie pomiedzy soba, a nie siedzi sie na forum i napina... to jest zalosne ale mnie to nie robi.. ja nie znam tych ludzi i nie mam zamiaru z nimi dyskutowac i proponuje reszcze zainteresowanych to samo. Pomyslcie logicznie.. gdybym sie wycofal to siedzial bym na forum i wypisywal swoje zlosci? To na prawde trzeba sie nudzic. Trzeba bylo chwile poczekac jeszcze, przeciez widac rezultat na budowie i to golym okiem i widac tez, ze zostalo bardzo niewiele do dokonczenia. Nikt o zdrowych zmyslach nie robi lipy z inwestycja na takim etapie. Bez odbioru.

#205 2019-07-27 17:13:40

Katarzyna
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Radek napisał/a:

...Bez odbioru.

  Całe szczęście, bo aż źle się czyta co piszesz.

#206 2019-07-29 19:16:27

Gosc
Gość
AndroidChrome 75.0.3770.143

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Wezcie się w głowy puknijcie i zacznijcie brać odpowiedzialnosc za własne decyzje. Nie zorientowaliscie się jeszcze ze Wasze wypociny na forum nic nie zmieniają ?  [dblpt]P

#207 2019-08-02 11:49:14

Katarzyna
Gość
WindowsFirefox 60.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

zachęcam do lektury artykułu, gdzie jednym z głównych bohaterów jest prezes spółki Deka czyli wszystkim nam znany Piotr Simson.

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35 … rects=true

#208 2019-08-05 07:52:22

Katarzyna
Gość
WindowsFirefox 60.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Uzupełniając wcześniejszego posta KRS spółki:

http://www.krs-online.com.pl/msig-1823-136557.html

#209 2019-08-05 07:58:26

Katarzyna
Gość
WindowsFirefox 60.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Z tego co mi wiadomo kolejna inwestycja po Hubskiej, czyli Życzliwa, leciała na podobnym patencie. Jak widać z powtarzającej się historii jest to sposób na życie naszego "inwestora".

#210 2019-08-05 19:38:56

Hadrian
Gość
AndroidChrome 76.0.3809.89

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Haha, jasne - inwestycja na Maślickiej będzie hotelem. Brawo za pomysłowość. Widzę że znów się Pani uruchomiła - byle tylko dać upust emocjom - a na forum najłatwiej. Poza tym z tego co pamiętam temat spółek i inwestycji o których Pani wspomina był już kiedyś poruszany na forum. Dla tego bez odbioru i polecam zrobić parę głębokich wdechów - podobno pomaga.

#211 2019-08-05 20:36:50

Katarzyna
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

@Hadrian, twa cnota ku obronie Simsonowego złodziejstwa jest zacna i wciąż wprawia w niezmierny zachwyt. Tylko dlaczego uruchamiasz się zawsze wtedy kiedy wylewa się smród zgotowany przez „inwestora” a nie kiedy padają konkretne pytania np od @Aleksandry kilka postów wcześniej. No i oczywiście wątek pieniędzy, które kolejny raz zaginęły w rękach Simsona to wg tego o czym piszesz to nieistotny szczegół, to błahostka(!) wręcz błogosławieństwo za które wszyscy powinni dziękować.
Swoje rady zachowaj dla siebie, nikt o nie nie prosi.

#212 2019-08-09 16:54:39

Radek
Gość
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

https://tufotki.pl/BEPnS

Kolejna sciana elewacji zrobiona. Fajnie to wyglada.

#213 2019-08-09 17:06:56

Radek
Gość
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Katarzyna pytanie retoryczne. Dlaczego niby Hardian, czy ktokolwiek inny mialby odpowiadac tu na te zaczepki odnosnie pieniedzy i innych tematow skoro to kompletnie nie sa nasze sprawy. Zadajecie takie pytania, poruszacie takie watki, ktore wgl nie powinny dotyczyc sie tego forum. To forum jak sie domyslam zostalo stworzone dla przyszlych mieszkancow i w celu dzielenia sie informacjami dotyczacymi
TEJ nieruchomosci na maslicach i niczego innego.

#214 2019-09-05 23:23:23

gucio
Gość
WindowsFirefox 68.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

No i @Radek zaprowadził porządek w kwestii forum ,nie mieszkanców tego bloku   to i nie  ma potrzeby wymiany informacji  na temat prowadzonych robót, chyba  ze ktoś sie odezwie co  tam nowego w kwestii tej  nieruchomości na Maslicach

#215 2019-09-06 09:47:29

Maga
Gość
WindowsOpera 62.0.3331.116

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

gucio napisał/a:

No i @Radek zaprowadził porządek w kwestii forum ,nie mieszkanców tego bloku   to i nie  ma potrzeby wymiany informacji  na temat prowadzonych robót, chyba  ze ktoś sie odezwie co  tam nowego w kwestii tej  nieruchomości na Maslicach

Bo nie ma o jakich robotach dyskutować- na budowie się mało co dzieje, o ile w ogóle cokolwiek.

#216 2019-09-10 22:37:50

Anna
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

No to mamy upadłość.

"Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, Wydział VIII Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, obwieszcza, że postanowieniem z dnia 13 sierpnia 2019 r. w sprawie o sygnaturze VIII GU 175/19 zabezpieczono majątek dłużnika "SIMBUD" sp. z o.o. we Wrocławiu (nr KRS 0000513567) przez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Piotra Hanaja (licencja doradcy restrukturyzacyjnego nr 915)."

#217 2019-09-11 20:12:18

wojtas
Gość
UbuntuFirefox 69.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

w skrócie:
Pan Piotr zrzekł się pełnienia funkcji prezesa w spółce SIMBUD, więc sąd ustanowił kuratora sądowego. A to chyba nie jest jeszcze jednoznaczne z upadłością ... obym się nie mylił

#218 2019-09-12 10:39:51

Katarzyna
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

wojtas napisał/a:

w skrócie:
Pan Piotr zrzekł się pełnienia funkcji prezesa w spółce SIMBUD, więc sąd ustanowił kuratora sądowego. A to chyba nie jest jeszcze jednoznaczne z upadłością ... obym się nie mylił

Byłam w sądzie i niestety się potwierdziło, został złożony wniosek o ogłoszenie upadłości SIMBUD.

#219 2019-09-12 17:28:25

Hadrian
Gość
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Wyznaczenie tymczasowego nadzorcy nie jest tożsame z upadłością. Będę miał wiecej czasu to wyjaśnię dokładnie tą sprawę.

#220 2019-09-12 20:28:16

Katarzyna
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Katarzyna napisał/a:
wojtas napisał/a:

w skrócie:
Pan Piotr zrzekł się pełnienia funkcji prezesa w spółce SIMBUD, więc sąd ustanowił kuratora sądowego. A to chyba nie jest jeszcze jednoznaczne z upadłością ... obym się nie mylił

Byłam w sądzie i niestety się potwierdziło, został złożony wniosek o ogłoszenie upadłości SIMBUD.

Proszę o rozróżnienie swojej tożsamości na forum, ponieważ widnieje tutaj już osoba o imieniu Katarzyna.
Cytowany tekst nie należy do mnie.

#221 2019-09-13 10:35:01

Miaślicki
Gość
AndroidChrome 76.0.3809.132

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Maga napisał/a:
gucio napisał/a:

No i @Radek zaprowadził porządek w kwestii forum ,nie mieszkanców tego bloku   to i nie  ma potrzeby wymiany informacji  na temat prowadzonych robót, chyba  ze ktoś sie odezwie co  tam nowego w kwestii tej  nieruchomości na Maslicach

Bo nie ma o jakich robotach dyskutować- na budowie się mało co dzieje, o ile w ogóle cokolwiek.

Kładą rurki w drogiej klatce
Leją wylewki w pierwszej
Kończą komin do kotłowni

Dzieje się więcej niż przez ostatnie dwa lata.
No ale kogo to obchodzi, lepiej bić pianę.
A Simson to bardzo cwana bestia. Dobrze wie jakich myków użyć aby odroczyć licytację do przyszłego roku [dblpt]D
To nie dziwi mnie że Katarzyna i inni mają ból dupy i biją tu pianę - sprawa w sądzie od ponad roku a kasy jak nie było tak nie ma [dblpt]D
Pozdrawiam.

#222 2019-09-13 11:01:48

HPKM Legal Group
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Szanowni Państwo,

działając w imieniu Tymczasowego Nadzorcy Sądowego r.pr. Piotra Hanaja ustanowionego na mocy postanowienia Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, Wydział VIII Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnychz dnia 13 sierpnia 2019 r. w sprawie o sygnaturze VIII GU 175/19 wobec dłużnika "SIMBUD" sp. z o.o. we Wrocławiu (nr KRS 0000513567) informuję, że obecnie toczy się postępowanie w przedmiocie ogłoszenia upadłości dłużnika na wniosek jednego z wierzycieli.

Tymczasowy Nadzorca Sądowy z mocy ustawy jest zobowiązany do przeprowadzenia analizy sytuacji prawnej i finansowej dłużnika w celu przedstawienia sprawozdania Sądowi rozpatrującemu wniosek o ogłoszenie upadłości. Wobec utrudnionego kontaktu z przedstawicielami dłużnika oraz problemami z uzyskaniem rzetelnych informacji na temat spółki zwracam się do Państwa z prośbą o niezwłoczny kontakt. Aby możliwe było dokonanie prawidłowej oceny sytuacji dłużnika, a w konsekwencji podjęcie działań mających na celu ochronę Państwa interesów jako wierzycieli, konieczne jest dokonanie weryfikacji roszczeń każdego z nabywców lokali mieszkalnych.

W związku z powyższym proszę o kontakt mailowy pod adresem kurowski@hpkm.pl oraz hanaj@hpkm.pl z jednoczesnym wskazaniem:

1. Imienia i nazwiska wierzyciela oraz adresu do doręczeń;
2. Kwoty już zapłaconej na rzecz dłużnika;
3. Kwoty jaka zgodnie z umową pozostaje do zapłaty na rzecz dłużnika;
4. Danych nabywanego lokalu;
5. Informacji czy podjęte zostały już jakieś działania prawne w związku z umową (np. odstąpienie od umowy, działania przed sądem);
6. Informacji co do Państwa oczekiwań w przypadku ogłoszenia upadłości - czy Państwa wolą byłoby dokończenie inwestycji i odbiór lokalu czy uzyskanie zwrotu środków pieniężnych.

Jednocześnie informuję, że obecnie nie jest przesądzone czy dojdzie do ogłoszenia upadłości "SIMBUD" sp. z o.o. we Wrocławiu. Taka decyzja zostanie podjęta przez Sąd rozpoznający wniosek, po złożeniu sprawozdania z czynności przez Tymczasowego Nadzorcę Sądowego.

Z poważaniem,

r.pr. Mateusz Kurowski

kontakt telefoniczny:

r.pr. Mateusz Kurowski - 504 024 484

r.pr. Piotr Hanaj - 791 661 767

Odpis postanowienia Sądu w przedmiocie ustanowienia Tymczasowego Nadzorcy Sądowego dostępny pod adresem:

https://syndycy.hpkm.pl/upadlosc-przeds … wroclawiu/

#223 2019-09-16 10:45:20

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 76.0.3809.132

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Dzień dobry,
jak widać pomimo wszystkich perypetii formalno-prawnych prace na budowie trwają, co raczej świadczy o tym, iż Wykonawcy zależy na tym, żeby budowę dokończyć a nie nas oszukać.
Zdjęcie ze środy z zeszłego tygodnia kiedy panowie stawiali komin. W tym tygodniu będę tam ponownie i podzielę się z Państwem co się dzieję na Maślickiej.
Link https://tufotki.pl/Ja8l5

#224 2019-09-17 13:11:32

Krzysztof
Gość
Windows 7Chrome 76.0.3809.132

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Dzisiejsza  krótka wizyta na budowie i linkuję kilka zdjęć z prac jakie tam zastałem. Panowie robią wylewki. Już bliżej do przekazania mieszkań.
https://tufotki.pl/yrXcE

#225 2019-09-19 23:20:36

gość 02
Gość
WindowsFirefox 69.0

Odp: MAŚLICKA 166a SIMBUD (W TYM POŚCIE PROWADŹMY DYSKUSJĘ) :)

Witam @ Krzysztof  a kto sprawuje  rolę wykonawcy .

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kochamcie444 - jaro - mentyb - calivita - yourfunnyworld